Szanowni Członkowie LGD,
Jednym z naszych Partnerów projektu współpracy „Widzę, Więc Wiem”, którego realizacja powoli dobiega końca, jest Stowarzyszenie Kraina Drwęcy i Pasłęki.

Zostaliśmy zaproszeni do udziału w organizowanej przez nich Gali filmowej „Pejzaże Krainy Drwęcy i Pasłęki”.

Gala odbędzie się 12 grudnia 2023 r. o godzinie 10:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Łukcie.

Wydarzenie obfitować będzie w atrakcje obejmujące pokazy filmowe, unikalne wystąpienia artystyczne oraz wyjątkowe wystąpienia osób związanych z promocją regionu Warmii i Mazur. W wydarzeniu wezmą udział przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Wójtowie oraz Burmistrzowie 8 Gmin należących do LGD Krainy Drwęcy i Pasłęki, Dyrektor Warmińsko-Mazurskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej oraz osoby działające w branży turystycznej w regionie. Konferansjerem gali będzie Błażej Hrapkowicz – polski krytyk filmowy, prezenter telewizyjny i radiowy.

LGD „Lider w EGO” zachęca Państwa do udziału w wydarzeniu.

Planujemy wspólny transport autokarowy (lub busem w zależności od ilości osób zainteresowanych) z/do miejscowości Ełk i Olecko do/z Łukty. Wyjazd ok. 6:20, powrót późnym popołudniem/wieczorem.

Osoby zainteresowane prosimy o mailowe lub telefoniczne zgłaszanie udziału w wyjeździe: 87 610 11 83 (8-14:00 od poniedziałku do piątku) do dnia 20 listopada do godz. 9:00.

 

W przypadku pytań jesteśmy do dyspozycji.

ZAPROSZENIE NA GALĘ FILMOWĄ