RUSZYŁA OSTATNIA JUŻ REKRUTACJA DO PROJEKTU „JAK ROZMAWIAĆ”

Przekazujemy informację o trwającym, ostatnim naborze do projektu „Jak rozmawiać?” organizowanym przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Projekt ten ma na celu (od)budowę relacji w społecznościach lokalnych poprzez stwarzanie przestrzeni do rozmów ludzi z różnych baniek informacyjnych na ważne lokalnie tematy i podnoszenie przy tej okazji kompetencji posługiwania się informacją.

Zapraszane są trzyosobowe zespoły z miejscowości/gmin od 5 do 50 tys. mieszkańców/mieszkanek, które chciałyby pełnić funkcję przewodników/przewodniczek dialogu dla swoich społeczności – osób tworzących przestrzeń, zachęcających do udziału w lokalnych rozmowach oraz moderujących ich przebieg. Ich odpowiedzialnością w założeniu nie jest załatwienie sprawy, ale stworzenie przestrzeni do wzajemnego usłyszenia potrzeb i punktów widzenia w lokalnej społeczności.

W ramach projektu zaplanowano cykl warsztatów, spotkań i pracy indywidualnej z tutorami. Nabór prowadzony jest do wyczerpania miejsc. Wybrane zespoły zaproszone zostaną na rozmowę on-line (ostatnie z nich będą przeprowadzone w styczniu 2023).

Więcej informacji w załączniku, na stronie projektu: https://jakrozmawiac.org.pl/ruszyla-ostatnia-rekrutacja oraz na profilu Facebook.

W przypadku pytań proszę o kontakt z p. Adrianą Skutyńską

Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny

Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego

e-mail:  adriana.skutynska@frsi.org.pl

kom. +48 574 999 973

www.aktywniobywatele-regionalny.org.pl/

www.szkolasektora.org.pl

www.frsi.org.pl

RUSZYŁA OSTATNIA JUŻ REKRUTACJA DO PROJEKTU „JAK ROZMAWIAĆ”